KONST / Litografier / Färglitografi 13978046
nr 1397 8046
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Motiv från söder. Signerad, numrerad 259/360, daterad -75, bladets mått: 26x30, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:31:05
15/5 11:54:57
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant